k2FtbBdWr1

Музей «Дім Франка» отримав спеціальну нагороду Міжнародної премії «Živa Award»

Музей «Дім Франка» отримав першу міжнародну відзнаку – спеціальну нагороду “За лідерство” Міжнародної премії «Živa Award» («Жива»). 

Він став першим серед українських музеїв, що увійшов до списку переможців цієї престижної премії, яку присуджують Форум слов’янських культур та Європейська музейна академія (EMA).

«За віддане керівництво  та чітку місію, засновану на спадщині одного з найкращих слов’янських письменників,  музей виокремлено як приклад найкращої практики музейного менеджменту валоризації культурної спадщини», – зазначено у нагороджувальному дипломі.

З почесною нагородою колектив Дому Франка привітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«Львівський Дім Франка справді є прикладом якісного менеджменту, креативу і модернізації музею. Відчувається, що команда закладу горить ідеєю створення сучасного популярного, але дуже оригінального культурного продукту. Сюди завжди хочеться приходити, тут тобі завжди раді і завжди готові запропонувати щось нове. Тому нагорода мене тішить. Вона заслужена. Я дякую за роботу директору та всьому колективу, та бажаю і Дому Франка, і всім культурним закладам Львівщини нових перемог та високих оцінок від відвідувачів та журі міжнародних конкурсів!», – зазначив Максим Козицький.

Мета премії «Жива» для найкращого слов’янського музею та найкращого об’єкта культурної й природної спадщини зі слов’янських країн – це виявити, заохотити, активізувати й нагородити експерименти, проєкти та практики в музейному секторі слов’янських країн, що вписуються в культурні та географічні межі європейського контексту.

Фото: Facebook-сторінка директора Музею «Дім Франка» Богдана Тихолоза