k2FtbBdWr1

На Львівщині обговорили механізми роботи у кризовій кімнаті, дружній до дитини

Соцзахист

У департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбулась нарада із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству у Львівські області. Йшлося  про методику «зеленої кімнати», зокрема, учасники наради напрацьовували механізми взаємодії для ефективної роботи з дітьми у Кризовій кімнаті, дружній до дитини.

Як зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець, завдяки методиці «зеленої кімнати» мінімізується психологічне навантаження на дитину, яка потерпіла або стала свідком домашнього насильства. Тому така система роботи із дітьми є дуже ефективною.

Нагадаємо, перша у Львівській області кризова кімната – це проєкт, який реалізовує департамент соціального захисту населення спільно з БО «Благодійний фонд «Батерфлай» та ЛОДЛ «ОХМАТДИТ» у межах безповоротної фінансової допомоги ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Фундації «Інститут відкритого суспільства».

Кризова кімната створена для опитування дітей, які постраждали внаслідок злочину чи стали свідками сексуального насильства або експлуатації, інших злочинів, або такими, які підозрюються в скоєнні злочинів.

Перевагою «зеленої кімнати» є проведення слідчих дій без зайвого психологічного травматизму. Цьому сприяють і спеціальні методики, дружні до дитини, і комфортна атмосфера приміщення, і технічне оснащення, яке дозволяє коректно вести відеозапис допиту.

Важливим є те, що «зелена кімната» розташовується у Львівській обласній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ», тобто, тут отримати допомогу зможуть діти з усієї області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Тут використовують сучасні методики, і це дає видимий результат», - Віталій Загайний відвідав реабі...
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 174 особи
На Львівщині зафіксовано 48 нових випадків захворювання на коронавірус
Уряд розширив надання дотації за утримання корів усіх напрямків продуктивності
Стартує обласний конкурс журналістики для редакцій друкованих ЗМІ «Четверта влада»
На порталі Дія можна буде зареєструвати ФОП автоматично: уряд схвалив запуск проєкту