k2FtbBdWr1

На Львівщині поставка кисню до «ковідних» лікарень відбувається вчасно та без перебоїв

На Львівщині поставка кисню до «ковідних» лікарень відбувається вчасно. Про це на сесії облради повідомив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

«Дякую керівникам «ковідних» закладів охорони здоров’я, які встигли вчасно модернізувати кисневе обладнання, в тому числі завдяки державним субвенціям. Нагадаю, раніше для Львівщини з державного бюджету виділили на цю мету 106 млн грн», – зазначив Орест Чемерис.

Він також розповів, що станом на сьогодні департамент охорони здоров’я отримав дозвіл від МОЗ на використання коштів державної субвенції у розмірі 29,5 млн грн, які скерували першочергово на закупівлю кисневого обладнання.

Також минулого тижня Верховна Рада проголосувала за виділення 800 млн грн з державного бюджету на централізовані закупівлі кисневих станцій. Проте на разі ще немає інформації, скільки саме станцій закуплять для Львівщини.

«Споживання кисню суттєво зросло. Лише за останню п’ятницю усі «ковідні» установи області спожили 50 т кисню, ще два тижні тому споживання складало 30-33 т за добу», – повідомив Орест Чемерис.

Він також додав, що поставка кисню у заклади здійснюється залежно від запиту, який подають керівники цих закладів.