k2FtbBdWr1

На Львівщині вперше оголосили конкурс інноваційних проєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації, у межах реалізації Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки, розпочав прийом заявок на конкурс інноваційних проєктів для закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, наукових парків у партнерстві з суб’єктами господарювання, що зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території Львівської області.

«Ми звикли, що коли в Україні говорять про економіку, то це про метали, сільське господарство, легку промисловість і (зазвичай, розмито) про інвестиції. Рухатися у бік креативних індустрій, у галузі, де гроші робляться, буквально, з повітря, владі складно, бо бюджетні процеси передбачають прогнозування і вимагають передбачуваності. Але Львівщина першою серед областей України у стратегії до 2027 року прописала розвиток смарт-спеціалізацій. Написати – це одне, ми ж за те, щоб виконувати прийняті програми! Щоб знайти і дати шанс для розвитку найкреативніших ідей, разом із Департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації, оголошуємо конкурс інноваційних проєктів», – каже голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Участь у конкурсі можуть взяти заклади вищої освіти, науково-дослідні установи та наукові парки у партнерстві з суб’єктами господарювання, які зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території Львівщини. Тобто, будь-яка юридична особа, яка має цікаву ідею для стартапу чи, наприклад, хоче впровадити інновації в управлінні, може звернутися до наукової установи і разом податися на конкурс.

Загальна сума фінансування конкурсу – 5 млн гривень. Проєкти-переможці отримають співфінансування у розмірі щонайбільше 60% від їхньої вартості, але не більше 1 млн гривень. Тобто, спільна сума для одного проєкту може вийти 1,666 мільйона гривень, або й більше, якщо більше захоче вкласти у нього бізнес.

“Львівщина перша і єдина область в Україні, яка прийняла програму сприяння інноваційному та науково-технічнологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки. Через її виконання ми прагнемо напрацювати дієву платформу взаємодії між бізнесом, наукою та владою, створити додану вартість,  а також підтримати власних регіональних підприємців та науковців. Це наш такий локальний інноваційний патріотизм», –  пояснює перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

До журі конкурсу запросили представників Львівської обласної ради та ОДА, проректорів з науки НУ «Львівська політехніка», ЛНУ імені Івана Франка, Українського Католицького Університету, а також фахівців найбільших в області та найуспішніших бізнесів.

Подати заявку на конкурс можна буде до 15 вересня 2021 року.

Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: Табакера Вадим – 0673830750, Столярчук Максим – 0676739308.

Детальніше про умови і порядок проведення Конкурсу – за посиланням.