На Львівщині зросла кількість охочих вступити в сили територіальної оборони (фото)

Учора, 24 лютого, російські війська пішли наступом на територію України. Підрозділи Сил територіальної оборони по всій країні активізувалися. Кількість охочих захищати свій край стрімко зросла. Відповідно до цього, в країні спростили процедуру приєднання до ТрО.

«Сьогодні Україні потрібні всі. Всі процедури приєднання до ТрО спрощені. З собою мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Вікових обмежень немає. Якщо у вас на місцях будуть проблеми, посилайтесь на цю офіційну заяву», – йдеться в офіційній заяві Командувача Сил територіальної оборони Юрія Галушкіна.

Нагадаємо, що раніше одним з обмежень вступу до тероборони був саме вік – від 18 до 57 років.

У Львівській області поблизу районних центрів комплектування та соціальної підтримки наразі черги. Громадяни укладають контакти. Надалі резервісти чекатимуть повідомлень від командирів.

Охочі записатися до лав тероборони можуть телефонувати за такими номерами: 15-80 (для львів’ян) або 096 080 69 87 (для жителів області). Або ж можна звернутися до Центру рекрутингу територіальної оборони, що вул. Пекарській, 41.

Детальніше у галереї.