k2FtbBdWr1

На Львівщині зросли обсяги промислової продукції

Обсяг промислової продукції в області у січні-серпні 2021 року зріс на 6,3%. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Збільшення обсягу відбулося на підприємствах з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин та устатковання на 49,3%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 44,1%, машинобудування – на 20,1%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 11,3%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 8,0%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 6,6%.

Водночас суттєво зменшились обсяги на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів – на 15,1%, з виробництва фармацевтичних продуктів і препаратів – на 10,3%, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 7,2%.

У січні–липні 2021 року підприємства реалізували промислової продукції на 76304,1 млн грн. Частка підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів становила 28,4% від загального обсягу реалізованої продукції. Підприємствам з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря належало 20,8%