Вантаж із продуктами харчування, а також засобами гігієни та медикаментами доставили на Головний залізничний вокзал Львова. Загальна його вартість – 120 тисяч гривень. Цю гуманітарну допомогу привезли відповідно до потреб, які волонтери передали представникам благодійної організації CORE.
Тішусь, що наша березнева зустріч із Шоном Пенном була ефективною і тепер маємо плідну співпрацю – люди, які потребують гуманітарної допомоги, отримують її. Дякую!
До слова, на Головному залізничному вокзалі Львова продовжують працювати волонтери медико-психологічної допомоги. Зустрічають евакуаційні потяги та автобуси, надають допомогу вимушеним переселенцям, які прибувають. Останнім часом евакуйовують найвразливіші категорії населення – людей похилого віку та з інвалідністю – які потребують особливих умов для перебування та догляду.
Якщо ви маєте бажання та можливість допомогти та подбати про людей, які втекли з епіцентрів бойових дій, пишіть на електронну пошту: medpsysocial.aid@gmail.com.
Ще більше новин:
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 34 особи
132 млн грн скерували на регіональний розвиток області
Вертеп і щедрівки: працівників Львівської ОДА привітали із зимовими святами
Департамент фінансів провів зустріч по бюджетах громад із фінансистами Червоноградського району
129-та річниця з дня народження: в області вшанували пам'ять Олени Степанів
Львівщина запрошує мешканців та гостей на гірськолижні курорти