На Львівщину прибула чергова партії вакцини «AstraZeneca»

Вакцину «AstraZeneca» доставили до Львівської області в кількості 60 100 доз. За повідомленням Олега Когута, регіонального координатора з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області, ця партія буде використана лише для вакцинації осіб, які отримали перше щеплення цією ж вакциною. Проводитись вакцинація буде у визначений термін, тобто, на 12 тиждень після першої введеної дози.

Людям, у яких наближається термін вакцинуватися другою дозою, зателефонують та запросять до пункту щеплення.

Нагадаємо, вакцина «AstraZeneca» — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією «AstraZeneca». «Oxford/AstraZeneca» отримала схвалення для екстреного використання у Великій Британії, Індії та ЄС. Ефективність — 81,3% після двох стандартних доз, введених з інтервалом 12 тижнів або довше.