На Львівщині нагородили найкращих спортсменів області 2022 року

Відтак, під час засідання Олімпійської ради Львівщини нагороди отримали Павло Коростильов (кульова стрільба) та Олександра Хоменець (вільна боротьба).

Найкращими тренерами цьогоріч стали Сергій та Валентина Коростильови і Орест Скобельський та Андрій Бирка.

Щирі вітання!

Ви -гордість нашої країни!

Як слушно зауважив президент НОК України, міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт, Львівщина докладає максимальні зусилля для розвитку спорту навіть у воєнний час.

Зокрема – виплачуючи грошові нагороди спортсменам, підтримуючи офіційні змагання загальнодержавного рівня та міжнародні турніри.

Цьогоріч від управління молоді та спорту ЛОВА Львівська обласна державна адміністрація 120 тренерів і 47 спортсменів отримали премій на загальну суму понад 5 млн гривень.

Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація упродовж року співпрацювала із НОК України та управлінням молоді та спорту Львівської ОВА, тому отримала подяку за сприяння та підтримку спортсменів.

Наші спортсмени навіть під час повномасштабної війни використовують кожну нагоду, аби розповідати про події в Україні, презентувати країну на міжнародній арені та вкотре засвідчувати наші незламну силу духу!

Перемагаємо у спорті – перемагаємо на фронті!