На Львівщині цьогоріч вже 12 сімей скористалися програмою «Власний дім»

«Власний дім» — це державна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, що передбачає надання пільгових довгострокових кредитів для будівництва, добудови, реконструкції або купівлі житла. Щоб отримати позику, потрібно жити і здійснювати будівництво в сільській місцевості, а також працювати у межах району.

Цьогоріч для реалізації програми передбачили понад 2,5 млн гривень: 1 млн з державного бюджету та 1 млн 542 тис. — з обласного.

12 сімей області змогли скористатися цими коштами для:

– будівництва нового житла (7 сімей);

– добудови/реконструкції житла (3 сім’ї);

– придбання нового житла (1 сім’я);

– проведення інженерних мереж (1 сім’я).

Завдяки програмі «Власний дім» у цьому та попередніх роках в експлуатацію ввели шість житлових будинків загальною площею 1,04 тис. квадратних метрів.

Проєкт «Власний дім» реалізовують в межах «Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області». Розпорядниками коштів є департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної військової адміністрації і Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.