У Львові відбулось розширене засідання Координаційної ради психологічної служби системи освіти Львівської області

Серед основних напрямків засідання: про проведену роботу Координаційних рад психологічної служби районів за 2023 рік; результати моніторингу закладів освіти районів щодо кадрового забезпечення практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти; забезпечення комп’ютерною технікою та приміщеннями працівників психологічної служби; планування на 2024 рік.

У Львівському районі забезпеченість закладів освіти працівниками психологічної служби у 2023-2024 навчальному році становить: практичних психологів – 375, соціальних педагогів – 121 працівник.

Зазначимо, що управлінська модель психологічної служби системи освіти Львівської області передбачає тісну взаємодію між районними адміністраціями, органами управління ТГ, управліннями освіти ТГ, інклюзивно-ресурсними центрами, ЛОІППО, Центрами професійного розвитку педагогічних працівників, закладами освіти та освітянською професійною спільнотою практичних психологів.

Основними елементами впровадження є повернення престижу роботи практичного психолога та підвищення кваліфікації практичних психологів, які працюють у закладах освіти.

Мета – надавати освітянам та учням ЗЗСО якісну психологічну допомогу, що стало як ніколи актуально з початком повномасштабного вторгнення, та повернути психологічній службі системи освіти статус однієї з кращих у світі.