У Львівський район тимчасово переселили 114 дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування

За кордон виїхали 60 таких дітей.

Про це, зокрема, йшлося під час онлайн-наради працівників служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації та заступника начальника служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації Романа Хлопецького.
Також серед пріоритетних напрямків роботи служби зараз – упорядкування інформації про дітей, яких евакуюють на території України та за межі країни, у Єдину інформаційно-аналітичну систему „Діти”.
Такі заходи впроваджують для контролю за дотриманням прав дітей, які тимчасово переміщені (евакуйовані) в межах України або за межі України під час воєнного стану та організації повернення таких дітей за місцем свого постійного проживання після припинення воєнного стану.