На реалізацію програми розвитку лісового господарства Львівщини скерували 2 млн гривень

_1623334886_613x321_3_0_nw

Цього тижня в повному обсязі перерахували бюджетні кошти на виконання Програми розвитку лісового господарства області. Сума складає 2 млн гривень.

Реалізація цієї Програми дає можливість забезпечити вирощування понад 1 млн саджанців і провести відновлення лісів на площі понад 330 га, що приблизно за територією міста Буськ.

Львівщину зараховують до найбільш лісистих регіонів України. Їхня  площа займає майже третину території, а тому головними завданнями є зберегти, раціонально використати та примножити лісове багатство.

Велику увагу приділяють заготівлі та отриманні високоякісного насіння у Львівському насіннєво-селекційному центрі, де вирощують саджанці, які надалі для висадки відправляють на потреби області та інших регіонів Україні.

Розповісти у соціальних мережах

Освіта без бар’єрів: університети для літніх людей та адаптаційні центри для студентів та учнів
Громадськість області вшанувала пам'ять жертв політичних репресій
У Самборі громади позмагались у баскетболі у межах Спортивних ігор Львівщини