Нарада з головами РДА та ТГ: розглянуто низку актуальних питань

Сьогодні, 26 липня, відбулась онлайн-нарада з головами райдержадміністрацій та територіальних громад під керівництвом першого заступника голови ОДА Андрія Годика та заступника голови ОДА Івана Собка.
Розглянуто ряд важливих питань, зокрема:
– обговорено стан реалізації проєктів капітального будівництва у 2021 році;
– проаналізовано стан вакцинації та наголошено на необхідності нарощення інтенсивності щеплення. Підкреслено необхідність посилення комунікації з населенням, адже збільшення кількості вакцинованих осіб є ефективним механізмом протидії поширення коронавірусу;
– окреслено стан освоєння державних цільових освітніх субвенцій у Львівській області у 2021 році.

Окрім того, приділено увагу питанню реалізації у ТГ соціального проєкту «Активні парки – локація здорової України», який передбачає нові форми залучення різних груп населення, зокрема, осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності та змістовного дозвілля у місцях масового відпочинку. Активні парки будуть відкриті для всіх охочих.

За результатами наради дано відповідні доручення.