Важливо забезпечити готовність до захисту та спротиву у кожній громаді.
Також серед пріоритетів роботи – виконати бюджет, надати житло вимушеним переселенцям, які зараз проживають у комунальних і державних закладах, підтримувати місцевий і релокований бізнес, забезпечити транспортом навчальні заклади та облаштувати укриття у школах, аби з 1 вересня відновити освітній процес.
Зокрема, зараз спільно із керівництвом Бібрської, Перемишлянської та Кам‘янка-Бузької громад напрацьовуємо варіанти розселення ВПО, розробляємо заходи підтримки місцевого бізнесу та напрямки розбудови інфраструктури.
В умовах війни ми розуміємо, що робота підприємців є надважливою для країни: від цього залежить економічна спроможність держави та добробут мешканців.
У районі зараз реалізують обласну Комплексну програму підтримки бізнесу, і у громадах теж докладають зусиль, аби господарники продовжували працювати та виплачувати заробітні плати робітникам, працевлаштовувати вимушено переселених осіб.
Працюємо разом – працюємо для перемоги!
Ще більше новин:
Як діяти в разі раптового затоплення під час повені чи паводка
Мобілізація в Україні: як насправді відбувається процес
100 днів нашої героїчної боротьби та незламного спротиву
У «Росинці» запрацювала Резиденція Святого Миколая
У Сороках-Львівських збільшили та реконструювали загальноосвітню школу.
Новий онлайн-ресурс "U.КРАЇНА КАЗОК" дарує дітям можливість пізнати багатство українських народних к...