Новий відеоролик до Дня музеїв присвячений Національному музею ім. Андрея Шептицького у Львові

Сьогодні оприлюднили наступний відеоролик із серії відео про музеї Львівщини, який присвячений Національному музею ім. Андрея Шептицького у Львові.

«Цей музей – наш безцінний спадок від видатного церковного діяча та мецената української культури митрополита Андрея Шептицького. Особливою гордістю музею є найповніша і найчисленніша в Україні збірка українського середньовічного сакрального мистецтва ХІІ – ХVІІІ ст.», – зазначив у своєму дописі на Фейсбуці голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У Музеї ім. Андрея Шептицького представлені картини класиків українського образотворчого мистецтва – Т. Шевченка, Т. Копистинського, К. Устияновича, С. Васильківського, І. Труша, О. Кульчицької, О. Новаківського, О. Архипенка. У музеї також відбуваються різноманітні лекції та майстер-класи, інтерактивні виставки та квести для дітей.

Нагадаємо, до Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня,  департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА спільно з Радою директорів музеїв Львівщини підготували серію роликів про музеї Львівщини під назвою «Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини». Загалом роликів є сім, кожний з яких присвячений різним музеям. Метою проєкту є ознайомлення громадськості із музейною культурою області та промоція відвідування музеїв.

Перше відео про Львівський історичний музей та музей «Тюрма на Лонцького» можна переглянути за посиланням.

Відеоролики оприлюднюють щодня до 18 травня.