Піклуємося про найцінніше: Львівська РВА продовжує під час воєнного стану підтримувати багатодітні сім’ї та дітей, які вимушено переселилися у наш район

Наразі заплановане оздоровлення в Підкарпатському воєводстві Республіки Польща дітей захисників України та внутрішньо переселених осіб.

Також Благодійний фонд Запорука та Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація організували відпочинок у таборі у с. Яремче для 17 дітей, які вимушено переїхали у наш район. Зокрема, це дітки, які тимчасово проживають у Новояричівська селищна рада. Наприкінці місяця у табір поїдуть діти, які живуть у Добросинсько Магерівська ТГ.
Тим часом з 11 по 15 липня цього року у районі встановили статус батьків багатодітної сім’ї для 12 подружніх пар та видали 12 посвідчень батьків та 45 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.
Також продовжили 125 посвідчень батьків та 163 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.
Підготували та надіслали 2 запити щодо отримання посвідчень в інші управління, надали 2 відповіді на отримані запити.
Принагідно нагадаю, що поки що в Україні не можна усиновити дитину. Однак українські родини можуть прихистити малечу.
“Офіс Президента створив чат-бот “Дитина не сама”. Там є можливість не лише знайти дитину, якщо вона загубилася, а й залишити заявку на допомогу дітям.
Чужих дітей не буває. Тим паче – у час війни!