k2FtbBdWr1

Оголошено конкурс на фінансову підтримку громадським об’єднанням осіб з інвалідністю, ветеранів, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, які виконують соціальні функції

Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на фінансову підтримку громадським об’єднанням осіб з інвалідністю, ветеранів, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, які виконують соціальні функції,  у 2021 році.

Право на отримання фінансової підтримки мають громадські об’єднання, які:

  • зареєстровані в установленому порядку не менше двох років до оголошення проведення конкурсу,
  • проєктна діяльність яких відповідно до запропонованої програми (проєкту, заходів) буде провадитись на території більш як половини районів області та/або забезпечить участь у такій діяльності осіб з інвалідністю, ветеранів війни та інших зацікавлених осіб з більш як половини районів області
  • і на яких поширюється, відповідно, дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1991 років», «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1. заяву про участь у конкурсі, за встановленою формою, за підписом керівника або уповноваженої особи та скріплена печаткою ( у разі наявності); (посилання на заяву)

2. опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), за встановленою формою,  який повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування; (посилання на заяву)

3. інформацію про діяльність громадського об’єднання, зокрема про досвід виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадської організації, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (у довільній формі до 3 акр.);

4. листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу).

Зазначені документи засвідчуються підписом керівника, скріпленим  печаткою громадської організації (у разі наявності). Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формах. Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникам конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 30 квітня 2021 року включно щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів,           з 9-00 до 18-00 год. (щоп’ятниці з 9-00 год. до 16-45 год.) за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, каб. 110.

Контактна особа – Жук Любов Іванівна, заступник начальника управління – начальник відділу оплати праці, охорони праці та соціально-трудових відносин департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, контактний телефон (032) 261-31-07, e-mail: dszn.oplatapraci@gmail.com

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.