Сьогодні на Львівщині розпочалась весняна призовна кампанія на військову строкову службу

Під час весняного призову до війська заплановано призвати 655 юнаків :
286 осіб – Збройні Сили України, 224 – Національна гвардія України, Державна служба спеціального транспорту – 25 та Державна прикордонна служба України – 120 осіб.
До війська призиватимуть юнаків від 18 до 27 років, які придатні до проходження військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях.
Термін проходження строкової служби для осіб з вищою освітою – рік, без вищої освіти – півтора року.
Усіх призовників будуть тестувати методом ІФА на наявність антитіл до Covid-19. Після тестування призовників скеровують до обласного збірного пункту.
Обласний збірний пункт забезпечено засобами для дезінфекції, а члени медичних комісій та призовники забезпечені засобами індивідуального захисту. Також передбачено проведення спільно з ГУ ДСНС у Львівській області щоденних заходів щодо дезінфекції приміщень.
По прибуттю призовників в навчальні центри або у військові частини для них передбачено двотижневу обсервацію.

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки нагадує!! Згідно ст. 15  Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»,  повістка не є обов’язковою для початку проходження військової служби. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову.

Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються.

Окрім того, Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ЛОТЦК та СП) нагадує! Військова строкова служба – це обов’язок кожного громадянина чоловічої статі віком від 18 до 27 років. З дня оголошення початку призовної кампанії призовник зобов’язаний сам з’явитись у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Контакти ЛОТЦЛ та СП можна знайти на сторінці центру у Фейсбуці.