k2FtbBdWr1

Оголосили конкурс грантів на розширення взаємодії з громадянським суспільством у Східному партнерстві

Партнерство «Відкритий уряд» оголошує конкурс на отримання грантів двох категорій. Інформують у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Категорія 1: гранти на залучення громадянського суспільства з акцентом на використання платформи OGP для розширення взаємодії з громадянським суспільством і побудови міжгалузевих партнерств у сферах доброчесності, боротьби з корупцією, надання державних послуг, правосуддя, реагування на COVID-19 та посткризового відновлення, а також громадського простору;

Категорія 2: гранти на інновації для підтримки розробки або тиражування онлайн-інструментів і платформ, додаткового захисту і стратегій взаємодії, що дозволяють громадянському суспільству або громадянам вимагати від своїх урядів більшої підзвітності.

Конкурс оголосили в межах програми EU for Integrity для Східного партнерства, що фінансується Європейським Союзом і реалізується спільно Партнерством «Відкритий уряд» та Антикорупційною мережею ОЕСР.

Детальна інформація про процес подання заявок та терміни для кожної категорії грантів розміщена за посиланням. 

Заявки (заповнені форми «Application Form» та «Budget Form», які можна завантажити за посиланням) потрібно надсилати електронною поштою на адресу: eap@opengovpartnership.org, не пізніше 9 липня 2021 року.

У разі виникнення додаткових питань щодо процесу подання заявок або конкурсу, можна приєднатися до орієнтаційної сесії 2 липня о 15:00 год за українським часом (забезпечать синхронний переклад).

Реєстрація на сесію відкрита за посиланням.