План обласного бюджету за доходами перевиконали на 1, 5 млн гривень

_1637662437_600x315_3_0_nw (1)

Учора до загального фонду обласного бюджету надійшло 18,3 млн грн податків. Завдяки цим надходженням на сьогодні досягнули перевиконання плану 10 місяців за доходами на 1,5 млн гривень.

Як повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків,  рішенням обласної ради збільшено план надходжень до загального фонду на 134 млн грн, в результаті чого є невиконання планових показників листопада. Однак в цілому уточнений річний план за доходами буде виконано.

Також він додав, основними джерелами наповнення обласного бюджету традиційно є податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток підприємств, плата за надання адміністративних послуг та рентні платежі.

Громади Львівщини за доходами бюджету: рейтинг за 5 місяців
Для семи громад Стрийського району провели семінар із ведення бюджетного процесу
Медикам Львівщини нарахували майже 3 млн грн компенсації за час лікування профхвороби на COVID-19
Упродовж останнього тижня в області ускладнилась епідеміологічна ситуація