k2FtbBdWr1

Органічні виробники Львівської області вкотре мають можливість відшкодувати вартість сертифікату

Одним з напрямків підтримки виробників органічної сільськогосподарської продукції в області є відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва. Це передбачено за рішенням сесії Львівської обласної ради, яке внесло зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на 2021 – 2025 роки.  

Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

«Сертифікація органічного виробництва та щорічне підтвердження відповідності цій сертифікації передбачають певні витрати для сільгоспвиробників. Частину цих витрат вже не перший рік бере на себе обласний бюджет Львівщини, від суб’єктів господарювання потрібно лише надати певний пакет документів для участі в програмі підтримки. У 2021 році ми відшкодували такі витрати 9 виробникам органічної продукції на суму понад 160 тис. грн. У 2022 році на напрям підтримки виробників органічної та нішевої продукції в обласному бюджеті передбачено 1,4 млн грн», – поінформувала директор департаменту Тетяна Гетьман.

Детальніше з умовами, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням, а також в презентаційних матеріалах, розроблених департаментом.

Прийом документів для участі у конкурсі розпочато та триватиме до 01 грудня цього року. Слід відзначити, що збільшено суму до відшкодування до 30,0 тис. грн, але не більше фактичних витрат на сертифікацію, за виключенням суб’єктів підприємництва, які скористались аналогічною підтримкою коштами державного бюджету.

До уваги керівників органічних підприємств Львівщини: після фінансування та поновлення органічного сертифіката подавати всі необхідні документи потрібно до департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх).

У разі виникнення додаткових запитань звертатися за контактним номером: (032) 255-50-62 або на електронну скриньку – apr@loda.gov.ua.