Ключі від трьох шкільних автобусів передали сьогодні навчальним закладам Львівського району. Їх придбали коштом освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевими бюджетами. Вартість одного «школярика» становить близько 1,88 млн грн.
Шкільні автобуси марки «АТАМАN D093S2», виробництва Черкаського автомобільного заводу, 2021 року випуску, обладнані відповідно до всіх стандартів і вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні. Їхня загальна пасажиромісткість– 31 місце.
Перелік шкіл Львівського району, які отримали сьогодні новий транспорт:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![➖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/2796.png)
Ще більше новин:
Одним із важливих етапів роботи служби у справах дітей є виявлення на ранній стадії сімей, які не мо...
Управління соціального захисту населення Львівської райдержадміністрації інформує
Обговорили необхідність швидкого залучення сільськогосподарських земель у виробництво сільськогоспо...
13 грудня Церква традиційно вшановує Святого Андрія Первозваного
Черговий автомобіль передали на фронт для полку «Азов»