П’ятьох випускників Львівського району, які отримали 400 балів із НМТ, відзначили подяками і цінними подарунками

Голова Львівської РДА Христина Замула вручила подяки та цінні подарунки пʼятьом випускникам шкіл району, які отримали максимальні 400 балів із НМТ, ще 37 учнів здобули 200 балів.

“Найбільша гордість нашої країни – молодь, яка щоденно робить свій внесок у захист, відбудову та розвиток держави. Таких талановитих учнів виховали у Раві-Руській, Зимній Воді, Городку, Оброшино, Новому Яричеві, Жовкві, Перемишлянах, Солонці. Вдячні освітянам і батькам за їхню невтомну працю, адже завдяки їм, зокрема, тішимося здобутками учнів. Символічно, що нагородження кращих випускників відбулося в осередку знань – Львівській національній науковій бібліотеці України ім. Василя Стефаника.”, – зазначила під час вручення очільниця району..

Христина Замула побажала юним талантам подальших успіхів у навчанні та науковій роботі, знайти свою професійну стежину та впевнено торувати собі шлях у майбутнє!