З 3 до 18 червня у м. Кишинів відбудеться онлайн виставка малих і середніх підприємств різних секторів економіки Молдови – SMExpo 2021. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Організатором заходу є Торгово-промислова палата РМ та Організація з розвитку сектору малих і середніх підприємств (ODIMM).

Планується, що кожен учасник буде представлений на персональному віртуальному стенді й відвідувачі зможуть одним clicк-ом отримати інформацію про компанію, її продукти і послуги. А також безпосередньо взаємодіяти з представниками компаній за допомогою онлайн повідомлень або планування зустрічей B2B (в режимі відео/аудіо).

Виставка відбуватиметься такими етапами:

– до 31 травня – реєстрація учасників виставки на віртуальній платформі;

– 3-18 червня – відвідування стендів виставки;

– 1-16 червня – планування проведення B2B зустрічей;

– 15-18 червня – двосторонні зустрічі.

Більш детальну інформацію можна отримати у менеджера віртуальної виставки: Діана Лунгу: +373 (022) 21 07 25, diana.lungu@chamber.md.

«Участь представників українського бізнесу у цьому заході сприятиме подальшому розширенню українсько-молдовського економічного співробітництва, налагодженню співпраці між підприємствами обох країн»,-  зазначають у департаменті.