k2FtbBdWr1

Підприємцям Львівщини пропонують представити свою продукцію в каталозі «Експортний потенціал Львівщини»

«Експортний потенціал Львівщини»  – це  двомовний каталог, на сторінках якого розміщені понад 250 експортно-орієнтованих підприємств Львівської області різних галузей промисловості. Це і будівельна, деревообробна, легка, машинобудівна, меблева, металообробна, поліграфічна, харчова, хімічна промисловість.

Кожна сторінка презентує окреме підприємство, яка містить ілюстрацію виробництва, або ж продукції, а також контактні дані тощо.

«В нашому регіоні з кожним роком з’являється все більше підприємств, які розширяють географію збуту своє продукції. Ми ставимо собі за мету розповісти про них якомога більшому колу контрагентів та зацікавленим особам закордоном, для того, щоб покращити можливість доступу наших підприємств на зовнішні ринки. Також, каталог «Експортний потенціал Львівщини» поширюється через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентується на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках. Відтак, департамент економічної політики оновлює інформацію вже про наявні профілі компаній та запрошує  нові підприємства, орієнтовані на експорт, презентувати свою діяльність», – наголосила завідувач сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОДА Вероніка Бурда.

Щоб розмістити інформацію про профіль експортноорієнтоване підприємство потрібно заповнити відповідну форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Розміщення інформації про експортноорієнтоване підприємство в каталозі відбувається на безоплатній основі.

Форма доступна за посиланням. 

Заповнену форму щодо представлення продукції підприємства в каталозі потрібно надіслати на електронну пошту сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОДА до 30 січня 2022 року на e-mail: exportservice.loda@gmail.com .

За більш детальною інформацією можна звертатись у сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики облдержадміністрації: E-mail: exportservice.loda@gmail.com, тел.:(032) 261-27-13, моб.тел.: (068) 143-04-42.