k2FtbBdWr1

«Пікапи для миру» вирушать на передову: аграрії Британії привезли 22 позашляховики для 24 ОМБ імені Короля Данила

Загалом меценати планують передати 100 позашляховиків для 24-ї бригади.

Свою акцію фермери називають Pickups for Peace (“Пікапи для миру”), а машини переважно не купують, а віддають свої – із власних господарств.

Більшість одразу перефарбовують у зелений, військовий, колір.

Ініціативу започаткував британський фермер Марк Лерд, який із 2014 року підтримує ЗСУ. Тепер він об’єднав британців і шотландців, які теж хочуть допомогти українським захисникам.

Автівки передали за підтримки Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністрація та Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація.

Більше того – благодійники завантажили машини генераторами та різною гуманітарною допомогою для вимушених переселенців та мешканців прифронтових територій.

Наступну партію авто волонтери із Великої Британії планують зібрати та привезти в Україну після Великодня.

Уся делегація, яка прибула на Львівщину цього разу – заможні, освічені люди. Вони приїхали в Україну родинами (подружжя, або батьки і дорослі діти), як і провадять бізнес.

Більшість гостей-волонтерів в Україні – вперше. Але, попри війну, всі з ентузіазмом подолали довгу дорогу, змінюючи один одного за кермом.

Через Ла-Манш переправляли автівки паромом.

Уперше 20 автівок для Збройних Сил України волонтерська група із Об’єднаного Королівства привезла місяць тому.

Ми разом із представниками бригади щиро вдячні нашим друзям із Британії та Шотландії за цю велику допомогу українським захисникам.

Відчуваємо, що народ Об’єднаного Королівства щодня разом із нами у нашій боротьбі!