Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках російські війська обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії райони Миколаївки, Волфиного, Павлівки та Уланового Сумської області.

На Харківському напрямку росіяни здійснили обстріли поблизу Старого Салтова, Петрівки, Руських Тишків, Печенігів, Циркунів, Питомника, Дементіївки та Коробочкиного. Війська рф вдарили з авіації неподалік Мосьпанового та Ртищівки та безуспішно намагалися просунутися у напрямку селища Питомник.
На Слов’янському напрямку ворог обстрілював із танків, ствольної та реактивної артилерії Долину, Богородичне, Костянтинівку, Гусарівку, Велику Комишуваху, Покровське. Українські воїни успішно відбили штурм у районі Богородичного.
На Краматорському напрямку армія рф обстрілювала із артилерії Краматорськ, Серебрянку, Верхньокам’янське та Івано-Дар’ївку. Окупанти завдали ракетно-авіаційних ударів поблизу Краматорська та Слов’янська. ЗСУ відбили штурм у районах Григорівки та Спірного, росіяни із втратами відійшли.
На Бахмутському напрямку російські війська намагаються захопити Бахмут та територію Вуглегірської ТЕС. Окупанти обстрілювали Берестове, Веселе, Яковлівку, Соледар, Бахмутське, Веселу Долину, Кодему, Майорськ, Нью-Йорк та інші населені пункти. Гатили з авіації по Покровському. У районі Берестового та на підступах до Вуглегірської ТЕС росіяни наступають, тривають бойові дії.
На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог обстрілює цивільну та військову інфраструктури Новобахмутівки, Авдіївки, Невельського, Красногорівки, Володимирівки, Павлівки, Пречистівки, Великої Новосілки, Зеленого Поля, Новоукраїнки, Ольгівського, Малинівки, Гуляйполя, Преображенки, Залізничного, Кам’янського. Росіяни завдали віаударів біля Авдіївки, Кам’янського та Новоандріївки. Окупанти рф провалили розвідку боєм у районі Новоселівки Другої та із втратами відійшли. Також ЗСУ змусили відійти підрозділи російської армії, які наступали у напрямку Микільського та Новомихайлівки.
На Південнобузькому напрямку російські військові намагаються не дати ЗСУ просунутися вглиб тимчасово зайнятої росіянами території. Окупанти розпочали інтенсивну розвідку безпілотниками та систематично обстрілюють Осокорівку, Ольгине, Іванівку, Велике Артакове, Лозове, Широке, Квітневе, Любомирівку, Березнегувате, Котляреве, Степову Долину, Нову Зорю, Лупареве. Біля Мурахівки та Новогригорівки армія рф завдала ракетно-авіаційних ударів.