k2FtbBdWr1

Після завершення реконструкції басейну ДЮСШ у Давидові 150 вихованців отримають належні умови для тренувань

В області триває будівництво великих спортивних об’єктів довкола Львова. Про це поінформував голова Львівської ОДА Максим Козицький. Серед них – басейн дитячо-юнацької спортивної школи «Тризуб» у Давидові.

«Загальний кошторис будівництва понад 23 млн гривень. Цьогоріч планується залучити понад 9 мільйонів з бюджетів усіх рівнів. Зокрема, 5,5 млн з обласного»,-  зазначив очільник області.

Проєкт передбачає фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи на об’єкті, заміну віконних та дверних блоків, улаштування покрівлі, підведення інженерних мереж та реконструкцію двох басейнів. Це басейн для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення та басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку.

Окрім цього – в межах проєкту закуплять та проведуть монтаж обладнання, забезпечать благоустрій території.

Так, упродовж 2018-2020 років підрядна організація провела загально-будівельні роботи, зовнішнє оздоблення та утеплення фасаду, заміну віконних та дверних блоків, влаштувала дах, стіни та перегородки. Станом на середину листопада вже завершили облицювання підлог та сходової клітки плиткою, влаштували інженерні мережі: водопостачання, господарсько-питного-виробничо-протипожежного водопроводу В1, побутової каналізації, системи опалення, влаштування пожежної сигналізації. Також тривають роботи зі встановлення освітлення в приміщеннях, облицювання стін приміщень, встановлення вентиляції, заливання стяжок в допоміжних приміщеннях, благоустрою території.

Після завершення реконструкції басейну 150 вихованців ДЮСШ отримають належні умови для тренувань. Також, реалізація об’єкту дозволить створити майже десяток робочих місць.

«Дуже важливо підтягувати рівень інфраструктури довкола обласного центру, на місці забезпечувати людям, а особливо дітям, гідні умови навчання і розвитку.

Адже спорт – один із напрямів, які дуже важливі у сучасному світі. І це нам, власне, довела пандемія», – наголосив Максим Козицький.

Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України «Велике будівництво».