k2FtbBdWr1

Понад 20 локацій для тренувань облаштували у парках Львівщини (+ВІДЕО)

У 21 територіальній громаді Львівщини встановили тренажерне обладнання у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Нові локації, оснащені спеціальними QR-кодами, з’явилися у громадах завдяки фінансуванню з обласного бюджету та співфінансуванню з територіальних громад. На реалізацію програми з бюджету області у липні скерували 1 мільйон гривень.

«Чим ближче місце для тренувань до помешкань, тим більша вірогідність, що люди займатимуться фізичною активністю. Саме тому дуже важливо, щоб таких локацій було багато. Розпочату програму продовжимо реалізувати і наступного року. Плануємо, що в кожній громаді буде щонайменше один такий майданчик», – зазначає Роман Хім’як, керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА, яке відповідає за реалізацію програми в області.

Локації містять лавочку, бруси, турнік, координаційну лінію, опору для віджимання. Завдяки стендам із QR-кодами кожен житель територіальної громади може самостійно займатися фізичною активністю. Для цього необхідно взяти смартфон, навести на спеціальний QR-код, обрати рівень складності і з допомогою зіркового тренера розпочинати вправи та зміцнювати своє здоров’я.

На Львівщині позайматись із зірковими тренерами можна було не лише віртуально, а й реально. На відкриття локацій Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошував титулованих спортсменів Львівщини. До прикладу, у Стрийському парку тренування для вихованців обласної спортивної школи провів  Заслужений тренер України Андрій Пістун. Серед його вихованців – бронзова  призерка Олімпійських Ігор в Токіо Алла Черкасова, чемпіонки світу Юлія Ткач  та Олександра Когут. До радехівчан завітав чемпіон світу з веслування Віталій Вергелес. «Активний парк» у Золочеві відкрила учасниця Олімпійських Ігор Христина Погранична.

Адреси доступних для тренувань парків:

 1. м. Золочів, вул. М. Шашкевича, парк “Здоров’я”
 2. м. Радехів, вул. Відродження, міський парк
 3. м. Сокаль, вул. Б Хмельницького, 36
 4. м. Борислав, вул. Шевченка,37
 5. м. Броди, вул. 22 січня, 82
 6. м. Городок, вул. Паркова, 7
 7. м. Львів, вул. У. Самчука, 8
 8. м. Миколаїв, проспект В’ячеслава Чорновола,3
 9. м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 3
 10. м. Пустомити, вул. Грушевського 11, міський парк
 11. м. Рудки, площа Відродження,1
 12. м. Самбір, вул. С. Бандери, парк ім. І Франка
 13. м. Стрий, вул. Болехівська, парк ім. Т. Шевченка
 14. м. Судова Вишня, вул. Гончара,1, міський парк
 15. м.Великі Мости, вул.Базарна
 16. м.Дрогобич, вул.Трускавецька, 20
 17. м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності
 18. м. Трускавець, Бульвар Торосевича.
 19. смт. Новий Яричів, вул. Незалежності
 20. м. Старий Самбір, Парк “Відкриті серця”.
 21. м.Червоноград, вул. Шевченка,15
 22.  м. Винники, вул. Івасюка, 31.