Понад 500 вакансій очікують на пошукачів на Порталі вакансій медичних працівників Міністерства охорони здоров’я

Ознайомитися з ними можна за посиланням https://work.moz.gov.ua.

Портал вакансій медичних працівників є простим та зручним у користуванні.

На ньому пошукачі можуть ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами та можливостями, щоб знайти роботу за своїм запитом.

• Щоб знайти вакансії у бажаному регіоні України, медик-пошукач може скористатися фільтром за областю, вказавши необхідну у полі «Область».

• Заклади охорони здоров’я можна відфільтрувати за формою власності та обрати з-поміж державних, комунальних, приватних тощо.

• Вакансії можна фільтрувати і за посадою. Для цього слід вибрати необхідну посаду з випадного списку. Фільтр автоматично відсортує вакансії за запитом та видасть усі відповідні.

В описі вакансії є вся необхідна інформація, зокрема – вимоги до кандидата, розмір заробітної плати та додаткові переваги.

Тож запрошуємо тих, хто шукає роботу, скористатися цим порталом та закликаємо роботодавців активно розміщувати вакансії.

Так ми зможемо посилити медичну систему в боротьбі проти ворога!