k2FtbBdWr1

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території для розташування об’єктів виробничо-комунального призначення на території Львівської міської ради Львівського району Львівської області (ДПТ) та Звіту про Стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1) Детальний план території для розташування об’єктів виробничо-комунального призначення на території Львівської міської ради Львівського району Львівської області.

Детальний план території розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, встановлення меж населених пунктів, а також з метою оптимальної функціональної організації поселення, яка має забезпечувати розвиток та реконструкцію поселення, найкращі умови проживання та праці.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Львівська міська територіальна громада (пл. Ринок, 1, м. Львів, 79008).

3) Розробник ДПТ – ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

4) Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

11.10.2021 року о 12:00, Управління архітектури, містобудування та земельних відносин Львівської районної державної адміністрації (вул. Незалежності, 27, м. Кам’янка-Бузька, Львівська обл., 80400).

Ознайомитися з Детальним планом території для розташування об’єктів виробничо-комунального призначення на території Львівської міської ради Львівського району Львівської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися за адресою: Управління архітектури, містобудування та земельних відносин Львівської районної державної адміністрації (вул. Незалежності, 27, м. Кам’янка-Бузька, Львівська обл., 80400).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ та Звіту про СЕО є Управління архітектури, містобудування та земельних відносин Львівської районної державної адміністрації (вул. Незалежності, 27, м. Кам’янка-Бузька, Львівська обл., 80400).

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану: не передбачено.

ДПТ Запісоцька

Записка Лисиничі

Звіт по СЕО_Лисиничі Запісоцька

Повідомлення_Лисиничі