Працівники департаменту освіти долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту

Сьогодні, 9 листопада, весь україномовний світ відзначає День української писемності. А ті, хто любить і шанує українську мову, стали частиною великого загальнодержавного дійства – написання Радіодиктанту національної єдності.

Спробували свої сили у масовому диктанті і працівники департаменту освіти і науки.

«Кому як не освітянам популяризувати грамотну українську мову. У часи тотальної глобалізації важливо зберігати національну ідентичність, частиною якої є рідна мова. Такі заходи як радіодиктант гарна нагода не лише перевірити свої знання, а й відчути себе частиною великої україномовної спільноти», – наголосив директор департаменту освіти Олег Паска.

Цьогорічний радіодиктант написав письменник Юрій Андрухович – він і начитав диктант.

Текст диктанту опублікують на сайті Українського радіо 11 листопада. У всіх, хто брав участь, є доба, щоб відправити свою роботу на перевірку.  Всеукраїнський диктант єдності пишуть щорічно. Сьогодні українці також відзначають День вшанування Нестора Літописця – послідовника творців  писемності Кирила і Мефодія.