Представників туристичного бізнесу запрошують до наглядових рад при закладах профтехосвіти

Вчора відбулася онлайн-зустріч щодо створення наглядових рад при закладах професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області за спеціальностями туризм та готельно-ресторанний бізнес, під час якої учасникам зустрічі розповіли про основні аспекти участі представників бізнесу у наглядових радах.

Як зазначила керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака, за результатами туристичної стратегічної сесії, яка відбулась наприкінці 2021 року, одним із проблемних питань галузі є кадри – їх підготовка, навчання у відповідності до потреб ринку, а також втримання кадрів після навчань на місцях.

«Тож запрошуємо представників галузі долучатись до наглядових рад при навчальних закладах та спільно впливати на необхідні зміни в підготовці кадрів та їх професійної кваліфікації у відповідності до сучасних тенденцій» – наголосила Наталя Табака.

Окрім того, радниця голови Львівської ОДА Галина Бордун ознайомила учасників зустрічі з покроковою інструкцією створення наглядових рад.

«Є певний розрив між запитами від бізнесу і навченістю випускників, підготовкою кадрів закладами професійно-технічної освіти. Зважаючи на це, пропонуємо створити наглядові ради при таких навчальних закладах з представників бізнесу (туризму, готельно-ресторанної страви, легкої промисловості, харчової, будівництва тощо), аби виокремити найзатребуваніші професії.

Наша мета – зробити усе можливе, аби молодь не виїжджала за кордон, а залишалась працювати на Львівщині й отримувала легальну заробітну плату та можливості для розвитку і професійного зростання», – зазначила Галина Бордун.

Детальніше про проєкт: https://loda.gov.ua/news?id=64142
Реєстрація для участі у проєкті – за посиланням: https://forms.gle/MF1HU8JQEp9otAuG7

Нагадаємо, що методичні рекомендації щодо створення наглядової (піклувальної) ради закладів професійної (професійно-технічної) освіти затвердили в червні 2021 року, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України.