Представники міжнародної компанії «РОШ» представили в області нову модель співпраці у сфері охорони здоров’я

Очільник Львівщини Максим Козицький зустрівся з керівництвом компанії «РОШ», щоб обговорити потенційні напрямки співпраці в галузі охорони здоров’я.

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу у сфері фармацевтики та діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи.

Під час зустрічі з керівництвом області, представники компанії запропонували сучасну модель співпраці, за якою найважливішого значення набуває саме результат від лікування пацієнтів. Метод полягає в тому, щоб на першому етапі оцінити стан пацієнта, вивчити його історію хвороби, щоб надалі мати змогу правильно призначити лікування.

У випадку правильного діагностування і в результаті повного одужання людини, держава повністю виплачує компанії кошти, вкладені у процес лікування. Якщо ж методи частково позитивно вплинули на стан здоров’я пацієнта, то лише половину. Коли лікування не дало жодного бажаного ефекту, компанія не отримує жодних коштів. Цей доволі сучасний підхід до співробітництва запропонували сьогодні запровадити на Львівщині.

За словами, генерального директора ТОВ «Рош Україна» Мартіна Вершлана, Львівщина дуже перспективний район для співпраці, адже тут реалізують багато корисних проєктів та ініціатив, які згодом поширюються на всю країну. Він також запевнив про наявність готових напрацювань компанії щодо того, як може діяти ця модель співпраці в області.

Наступного тижня планують створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники компанії «РОШ» разом з департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Її мета – визначити напрямки майбутньої співпраці, обговорити механізми можливого фінансування з боку держави запропонованого підходу лікування пацієнтів.

Довідково:

Компанія «Рош» є лідером в області діагностики «in vitro» й гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об’єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини – стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія виробляє сучасні діагностичні засоби та інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров’я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до переліку основних лікарських засобів ВОЗ.