k2FtbBdWr1

Презентовано посібник «Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики»

_1619790845_555x291_3_0_nw

Посібник «Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики» розроблений Програмою USAID DOBRE. Він призначений для представників місцевої влади, бізнесу та мешканців територіальних громад, які хочуть створити сприятливе економічне середовище на своїй території.

«З цим посібником мають детально ознайомитись всі голови громад. Адже він містить набір інструментів, що допоможе громадам готувати якісні проєкти і отримувати державну підтримку для їх реалізації. Місцевий економічний розвиток – наразі питання номер один у порядку денному діяльності місцевого самоврядування. Йдеться про інфраструктуру для бізнесу, ефективне управління ресурсами, місцевими податками та зборами, контроль за їх сплатою та надходженням з різних джерел до місцевого бюджету», – вважає заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

У посібнику:

·  Підтримка діючого бізнесу

·  Сприяння розвитку підприємництва

·  Залучення нового бізнесу та інвестицій

·  Розвиток людського капіталу

«Програма USAID DOBRE чотири роки співпрацює з українськими громадами, допомагаючи їм розвивати місцеву економіку. Деякі з цих громад розвивають інфраструктуру для фермерства, деякі – туризм, інші – створюють умови для розвитку інформаційних технологій. Низка громад створює традиційні мікропідприємства, наприклад виготовляють кераміку чи займаються металообробкою. Розробивши Посібник, DOBRE ділиться накопиченим досвідом з усіма громадами. Сподіваюсь, що цей посібник надихне інші громади в Україні на необхідні кроки для підтримки місцевого економічного зростання», – зазначає заступник Директора Місії USAID Сьюзан Кутор.

Завантажити посібник можна за посиланням: https://bit.ly/3gRmwdI


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

“Понад 350 км доріг – це наш амбітний план щодо автошляхів державного значення”, – Максим Козицький
Маже 40 тисяч земельних ділянок зареєстрували на Львівщині від початку року
Показники захворюваності по Covid-19 відійшли від граничної норми, але залишаються достатньо високим...
28 квітня в Україні відзначали День охорони праці
Львівщина готується до проведення теренової гри «Сокіл» («Джура»)
Майже сотня дітей з Львівщини оздоровляться в Одесі