«Пріоритетом для нас залишається виховання кожної дитини у сім’ї», – Віталій Загайний під час Координаційної ради з питань захисту прав дітей

Сьогодні, 25 травня, в обласній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області. Засідання відкрив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

Він зазначив, що органи виконавчої влади повинні дбати про безпеку і здоров’я дітей.

«Напередодні Дня захисту дітей, я вкотре наголошую, що пріоритетом для нас залишається виховання кожної дитини в сім’ї. Тому важливо активно працювати над створенням соціальних послуг в місцях та хороших умов для виховання дітей», – наголосив Віталій Загайний.

Під час координаційної ради обговорили план спільних дій, спрямованих на організацію безпечного середовища для дітей, зокрема, під час літніх канікул. Також у межах онлайн засідання обговорили подальші плани щодо трансформації Лаврівського дитячого будинку.

Окрім того, у межах наради Володимир Лис відзначив роботу громадських благодійних організацій, зокрема у напрямку оздоровлення дітей-сиріт під час канікул та висловив сподівання на подальшу співпрацю.