20,5 млрд грн – очікувані надходження до бюджету області у 2021 році

У департаменті фінансів Львівської ОДА підрахували очікувані надходження податків і платежів до загального фонду бюджетів Львівщини до кінця цього року. Загалом очікується поступлення близько 20,5 млрд грн. Враховуючи уточнені на сьогодні річні планові показники їх перевиконання по області становитиме 837 млн грн або 4 %.

Невиконання планових завдань очікується в Козівській, Моршинській, Великомостівській, Рудківській, Добротвірській, Стрілківській, Яворівській і Белзькій територіальних громадах. Під питанням також виконання у Добросинсько-Магерівській, Самбірській, Журавненській, Перемишлянській, Новокалинівській, Львівській, Ходорівській, Бібрській, Бродівській та Оброшинській ТГ.

«Місцевим радам зазначених громад вже зараз необхідно задуматись, як забезпечити виконання плану. Насамперед, шляхом мобілізації усіх можливих резервів для збільшення надходжень, а якщо цього недостатньо – вносити зміни до планових показників.

Водночас, у випадку посилення карантинних заходів у зв’язку із загостренням пандемії надходження до бюджетів можуть суттєво зменшитись», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Зазначимо, станом на 1 жовтня до бюджету області надійшло 14 млрд 650 млн грн податків і платежів.