Про переможців обласної олімпіади з християнської етики, які представляли Львівський район

Викладання предмета християнська етика – це ціле мистецтво. Уроки християнської етики носять інформаційно-пояснювальний характер. Це предмет, який покликаний формувати у дітей мораль та етику поведінки.

Цього разу знайомимо з ученицями Львівського району, які успішно виступили на обласній олімпіаді з християнської етики. Вони здобули 4 призові місця – 2 других та 2 третіх місця.

Мельник Христина – учениця 8 класу Сокільницького ліцею імені Івана Франка. Скромна, добра, відповідальна. Під керівництвом вчителя Ірени Ковальчук посіла 1-ше місце на районному етапі. А на обласному етапі – 2 місце.

Дашко Аліна – у Ліцеї № 1 Зимноводівської сільської ради навчається з першого класу. Восьмикласниця надзвичайно працьовита, старанна та відповідальна. Християнською етикою захопилася ще з початкової школи. У 2022-2023 н.р. Аліна взяла участь у предметній олімпіаді з християнської етики і здобула 1-е місце серед 8-их класів на районному рівні. Планує долучитися до християнської спільноти аніматорів «Світло в тобі» при церкві Святих апостолів Петра і Павла у с. Зимна Вода. На обласному етапі здобула 3 місце.

Дика Софія – учениця 9-А класу ліцею № 2 Зимноводівської с/р, учитель – Когут Марія Василівна. Дівчинка старанна, відповідальна, має високу результати у навчанні, щорічно є призеркою різноманітних предметних олімпіад та конкурсів. Захоплюється грою на гітарі та психологією. Софія є учасницею християнської молодіжної спільноти «Світло в тобі», що діє при Церкві Святих апостолів Петра і Павла у с. Зимна Вода. Софія мріє навчатися на курсах християнських аніматорів та в подальшому продовжувати свою роботу з дітками. Посіла 2-ге місце на обласному етапі .

Токар Юлія – учениця 10 класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Великосілки Новояричівської селищної ради. Старанна, скромна, відповідальна. Під керівництвом Таратули Ірини Степанівни стала переможницею районного етапу в грудні 2022 року, а в лютому 2023 року достойно представила район на обласній олімпіаді та здобула 3-тє місце.