Просторове планування розвитку територій громад під час та після війни: працівники управління архітектури, містобудування та земельних відносин Львівської РВА днями взяли участь в онлайн-конференції «Просторове планування розвитку територій громад під час та після війни: виклики, відновлення, розвиток»

Учасники конференції обговорили цілі та проблеми просторового планування територій громад у воєнний та післявоєнний період, зміни до відповідного законодавства тощо.

«Тема конференції сьогодні надзвичайно актуальна. Адже повномасштабне відновлення громад, особливо – у населених пунктах зі значними руйнуваннями, потребує більш ґрунтовного аналізу та планування.

Наша мета — аби міста та села не лише повернулися до довоєнного стану, а й відповідали сучасним підходам до містопланування, зокрема – були людиноцентричними. Аби громади мали раціональне просторове планування, забезпечували баланс розселення та розміщення робочих місць, сталість системи міської мобільності, були інклюзивними, енергоефективними та екологічними», — зазначив Генеральний директор Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону Євген Плащенко.

Захід організували Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) та Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов зазначив, що допомога США є надзвичайно важливою для українських громад.