Сьогодні, 27 липня, відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі.
У Львівському районі реалізується Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021 рік. На її виконання в районному бюджеті передбачено 2,0 млн грн.
Під час засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі розглянуто питання використання передбачених коштів. Також затверджено пропозицію купівлі житла для особи з числа дітей-сиріт.
За інформацією територіальних громад, станом на даний час, на квартирному обліку перебувають 99 дітей та осіб різного віку.
Ще більше новин:
Ефективно, доступно, якісно – такі правила діють у Центрі надання адміністративних послуг Виконавчог...
НА 164 ПІДПРИЄМСТВАХ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЮТЬ ІНОЗЕМЦІ
Краківський повіт (Республіка Польща) від початку повномасштабної війни росії проти України допомага...
У тестовому режимі запущено новий інформаційний ресурс для пошуку інформації в архівній справі
Велике будівництво: триває ремонт автошляхів
Декларування: що змінилося при повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?