Питання забезпечення житлом дітей-сиріт розглянули під час засідання комісії

Сьогодні, 27 липня, відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі.

У Львівському районі реалізується Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021 рік. На її виконання в районному бюджеті передбачено 2,0 млн грн.
Під час засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі розглянуто питання використання передбачених коштів. Також затверджено пропозицію купівлі житла для особи з числа дітей-сиріт.
За інформацією територіальних громад, станом на даний час, на квартирному обліку перебувають 99 дітей та осіб різного віку.