k2FtbBdWr1

Вперше на оновленому стадіоні СКІФ відбудуться національні легкоатлетичні змагання

Цього тижня на Навчально-спортивній базі Львівського університету фізичної культури ім. І.Боберського «СКІФ» відбудеться Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів та юнаків. Це перші офіційні змагання, які відбудуться тут після реконструкції. 

На змаганнях очікують близько 350-400 учасників. Чемпіонат обслуговуватимуть понад 100 суддів та близько 80 волонтерів.

Спорстмени змагатимуться у різних бігових та стрибкових дисциплінах, спортивній ходьбі, естафетному бізі, кількох видах метань, семиборстві і десятиборстві. Найкращі легкоатлети зможуть у складі національної збірної представляти Україну на міжнародних змаганнях.

«Після реконструкції «СКІФу» Львівщина має всі шанси стати одним з ключових регіонів у проведенні національних легкоатлетичних змагань. Таких баз в Україні є дуже мало, а з урахуванням того, що  об’єкт проходить сертифікацію на другу категорію, маємо амбітні плани щодо проведення і європейських змагань», – розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, стадіон відкрили після реконструкції торік у вересні. Тоді тут у тестовому режимі відбувся Відкритий кубок Львова з легкої атлетики.