Рейтинг сільських громад Львівщини у порівнянні з сільськими громадами України за доходами бюджету

У департаменті фінансів Львівської ОДА оцінюємо позиції сільських територіальних громад Львівщини за доходами бюджету на фоні сільських ТГ України. На Львівщині є 17 сільських громад, загалом в Україні – 624.

До 50-ти найзаможніших по державі (за обсягом надходжень податків до загального фонду бюджету) у першому кварталі цього року увійшли 4 громади нашої області: Солонківська, Сокільницька, Давидівська і Зимноводівська.

За обсягом надходжень податку на доходи фізичних осіб серед найкращих – Солонківська, Давидівська і Сокільницька громади.

За надходженнями єдиного податку – Підберізцівська, Зимноводівська, Солонківська (4-6 місця), Давидівська і Сокільницька ТГ.

За надходженнями податку на нерухоме майно – Сокільницька, Козівська, Мурованська, Зимноводівська і Солонківська громади.

За надходженнями плати за адміністративні послуги – Підберізцівська (третє місце в Україні) та Зимноводівська ТГ.

Відразу 8 громад Львівщини – серед найбагатших стосовно акцизного податку: Сокільницька (6 місце), Солонківська, Зимноводівська, Давидівська, Мурованська, Підберізцівська, Шегинівська і Грабовецько-Дулібівська.

Підберізцівська сільська територіальна громада – на третьому місці серед усіх сільських ТГ України за збільшенням загальних надходжень до бюджету порівняно з першим кварталом минулого року, а також за збільшенням надходжень єдиного податку.

До 50-ти кращих за загальною динамікою потрапили також Заболотцівська і Мурованська громади. За темпами збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб серед лідерів – Заболотцівська і Підберізцівська ТГ, плати за землю – Мурованська і Заболотцівська громади, плати за адмінпослуги – Підберізцівська і Заболотцівська ТГ, податку на нерухоме майно – Тростянецька громада.

Нагадаємо, нещодавно такий рейтинг було складено і щодо селищ та міст.