Управління соціального захисту населення РДА інформує

Відповідно до бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей (при здійсненні заходів із психологічної реабілітації), членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, виготовлення для них бланків посвідчень та нагрудних знаків» забезпечено:

– санаторно-курортним лікуванням – 19 осіб (учасників бойових дій);
– психологічною реабілітацією – 33 особи (учасники бойових дій та їх дружини);
– пройшли професійну адаптацію – 5 осіб (учасників бойових дій).
Згідно постанови від 22.02.2006 №187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад» скеровано на санаторно-курортне лікування 7 осіб з інвалідністю.
Забезпечено санаторно-курортними путівками, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, за рахунок коштів державного бюджету – 11 осіб.
Відповідно до бюджетної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» забезпечено 5 осіб, віднесених до категорії 1 санаторно-курортним лікуванням.