російські війська у війні проти України використовують все озброєння, яке тільки мають

Зокрема – заборонені хімічні засоби.

Тому, аби захистити себе та близьких, необхідно знати прості алгоритми дій, щоб вберегтися від ураження.
Відтак, разом із очільниками Львівського, Городоцького Жовківського та Пустомитівського відділів ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Наталія Лозинська, Наталія Вітів, Ігорем Тутіком та Василем Тимчуком, головною епідеміологинею Львівщини та керівницею Львівського лабораторного центру Nataliya Ivanchenko Timko організували семінар для працівників Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація.
Під час навчального заходу фахівці розповіли, зокрема, про:
основні заходи безпеки у випадку загрози радіоактивного опромінення.
заходи порятунку від отруєння хлором.
В умовах війни особливо важливо пам’ятати, як вберегтися і від інфекційних захворювань та небезпечних вірусів, як-от: гепатиту В та коронавірусу.
Дякуємо спеціалістам за змістовну та таку необхідну лекцію!