Офіс підтримки цивільного населення в м. Кам’янка-Бузька, який діє при Львівській РДА (далі КЦ) – продовжує роботу!

Надає допомогу ВПО та усім, хто знаходиться у скрутному становищі і потребує підтримки!

Завдяки співпраці з БО «Карітас», мобільною гінекологічною бригадою проводився прийом та огляд мешканок громад району, а саме: місцевих жительок, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, а також тих, хто постраждав від гендерного та сексуального насильства, у місцях тимчасового проживання с. Неслухів Новояричівської ТГ, професійному ліцеї Рава-Руської ТГ та у Координаційному центрі в м. Кам’янка-Бузька. Мобільна гінекологічна бригада складалась з фахівців міжпрофесійної взаємодії: гінеколог, спеціаліст або лікар широкого спектра сімейної медицини, медична сестра та психолог.

Спеціалістами мобільної бригади було проведено:

-медичний огляд гінеколога та сімейного лікаря;

-УЗД-дослідження;

-електрокардіограма;

-консультації з питань жіночого здоров’я, включаючи до- та післяпологовий період, здоров’я матері, догляд за дитиною;

-консультації з питань ВІЛ-інфекцій та захворювань, що передаються статевим шляхом;

-медична та психологічна підтримка постраждалих від домашнього насильства або інших видів насильств, пов’язаних з війною.

Тих, хто потребував додаткових обстежень та консультацій, фахівцями було перескеровано до спеціалізованих медичних закладів.

Зазначений проєкт реалізовується відповідно до фінансування Фонду ООН у галузі народонаселення та координацією Благодійного фонду «Інститут розвитку сім’ї та дитини».

Дякуємо всім організаціям та закордонним партнерам за підтримку і допомогу громадянам України!

Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, координаційні центри та офіси працюють у кожному районі Львівщини. Керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА – Галина Бордун.

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті: https://loda.gov.ua/project/57381

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши КЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1А;

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27;

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4;

Номер телефону Офісу допомоги Львівського району: 067 471 00 83.

Телефон гарячої лінії 16-84.