Школярі з Львівщини відпочивають та оздоровлюються в «Артеку»

На оздоровлення та відпочинок у Міжнародний дитячий центр «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ) скерували 86 дітей з Львівської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

8 травня у Центрі розпочалася ІІІ зміна під назвою «Академмістечко Артек», яка триватиме три тижні.

На школярів чекає унікальний ігровий простір, що поєднує освіту, науку і креативність – квест-перфоменс «НавколоОсвітня подорож»; конкурс інформаційних промов «Нова українська школа»; освітні стартапи «Діджиталізація освітнього середовища» тощо. У центрі уваги учасників зміни – обговорення шляхів формування нової української школи, неформальна освіта та освітні технології майбутнього.

Нагадаємо, під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктрора Степанюка відбулась онлайн-нарада з територіальними громадами. Він наголосив на тому, що кожна громада має відповідально підходити до підбору дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок в УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек» за рахунок державних коштів.