k2FtbBdWr1

Школярів, які полюбляють знімати відео, запрошують до участі у конкурсі

Департамент освіти та науки спільно із Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді розпочинають прийом заявок на обласний конкурс робіт юних відеоаматорів  «Моя мрія в Україні».

До  участі у Конкурсі можуть зголошуватись команди учнів загальної середньої освіти віком від 10 до 18 років.

«Сучасні діти багато часу проводять із гаджетами, самотужки освоюють різні програми та додатки, якими часом дорослі не володіють. Не секрет, що нове покоління – це переважно візуали, які сприймають зовнішній світ через образи та картинки. Гадаю, подібний конкурс буде цікавий підліткам, які люблять працювати із відео, адже це поміж іншого й елемент творчої реалізації», – розповіла заступниця директора департаменту освіти Ольга Котовська.

На конкурс приймаються не лише відеоролики, а й анімація. Роботи не повинні перевищувати трьох хвилин, а тему можна обрати серед таких: Моя мрія; Моя бачення майбутнього України; Україна моєї мрії; Відповідальність за вибір; Школа моєї мрії.

«Для того, щоб учасники конкурсу мали можливість якісно підготувати матеріали, для зареєстрованих учасників проведемо два навчальних майстер-класи. Режисер Богдан Кривень ознайомить із особливостями написання сценарію та режисури, а провідний викладач Львівської Академії СТАРТ_ІТ Христина Дикун розповість про тонкощі відеомонтажу. Заявки  та відеороботи на участь у конкурсі приймаються до 10 жовтня, однак для участі в майстер-класах необхідно подати заявку на реєстрацію до 10 вересня», – поінформував керівник “Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді” Святослав Опенько.

Конкурс проведуть у середній (10-14 років) та старшій (15-18 років) вікових категоріях. Охочим взяти участь у конкурсі слід заповнити реєстраційну форму

Найкращі роботи журі визначить у кількох номінаціях до 17 жовтня 2021 року. Переможців нагородять грамотами першого ступеня, цінними призами. Кращі роботи призерів обласного конкурсу можуть бути використані як соціальна реклама.