k2FtbBdWr1

Жителів Львівщини попереджають про надзвичайний ризик пожежної небезпеки на території області

За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології, на Львівщині та в самому Львові очікують на високу пожежну небезпеку, пов’язану з високими показниками температури.

Отже, упродовж 30 липня – 01 серпня на території Львівської області місцями зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас). Такий самий високий ризик виникнення пожежі буде у Львові за аналогічний період.

Львівська обласна державна адміністрація нагадує громадянам прості правила безпеки, яких слід дотримуватися, щоб не допустити виникнення пожежі в екосистемах. У цей період заборонено:

  • Розводити багаття в лісі (крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях);
  • відвідувати хвойні насадження при 5-му класі пожежної небезпеки;
  • палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки;
  • залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я тощо;
  • заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна;
  • палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів).

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, телефонуйте за номером «101».

До слова, напередодні відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема, під час засідання органам місцевого самоврядування доручили вжити низку заходів, аби не допустити виникнення пожеж в лісових масивах у літній період.

Детальніше читайте за посиланням.