Спільно із українськими та іноземними благодійними організаціями продовжуємо напрацьовувати варіанти розселення для людей, які переїхали із зон бойових дій

Відтак, італійська організація «Soleterre», яка є партнером Благодійний фонд Запорука, допомагає фонду та Львівській РВА Львівська районна державна адміністрація реалізовувати проєкти для підтримки ВПО та забезпечувати їх комфортними умовами проживання.

Зокрема, вони підтримують реконструкцію гуртожитку у Новояричівській громаді Новояричівська селищна рада.

Представники організації запевнили, що готові надалі спільно працювати над тим, аби допомогти вимушено переселеним людям, які живуть у наших громадах, та спільно реалізовувати важливі соціальні проєкти.